Osiągnięcia pokazowe

• CEILAN 2010 (Gaspar-Cetra) Top Five klasy na Narodowym Czempionacie Koni Arabskich Janów Podlaski 2011

• CALIDRIS 2009 (Ekstern-Cetra) Top Five klasy na Młodzieżowym Czempionacie Białka 2011, I m-ce w klasie i kwalifikacja do finału Czempionatu Koni Arabskich Wrocław 2011

• ESPINA 2009 (Ekstern-Estrala) Top Five klasy na V Jesiennym Pokazie Koni Arabskich Janów Podlaski 2010, Top Five klasy na Młodzieżowym Czempionacie Białka 2011

• WISPERA 2008 (Drabant-Wizytacja) Srebrna Medalistka Czempionatu Klaczy Pokazu Foolad Cup - Foolad (Iran)

• CERIO 2007 (Poganin-Cetra) Młodzieżowy Wiceczepion Ogierów na III Jesiennym Pokazie Koni Arabskich, Janów Podlaski 2008; II miejsce w klasie i kwalifikacja do finałow Młodzieżowego Czempionatu Białka 2009

• WERSJA 2006 (Poganin-Wenta)Czempionka Klaczy Młodszych II Jesiennego Pokazu Koni Arabskich Janów Podlaski-2007

• ASTER 2003 (Eldon-Agawa) zwycięzca klasy użytkowej w stroju klasycznym na II Jesiennym Pokazie Koni Arabskich-Janów Podlaski 2007

• WEZUWIUSZ 1995 (Europejczyk-Wizyta) Top Five klasy Czempionatu Polski 2005

• ETREA 1993 (Ararat-Erytrea) Czempionka Klaczy Starszych Wielkiej Brytanii

• EUSKARA (Ararat-Euglena) Top Five kasy Czempionatu Polski 2000, IVm-ce w klasie na Czempionacie Świata 2004, Czempionka Narodowa Szwecji/Best in Show 2005, Top Five Czempionatu Europy 2005, Czempionka Klaczy Starszych Międzynarodowego Pokazu w Strohen-Niemcy 2005, IIIm-ce w klasie na Pucharze Narodów 2005

• NIMB 1992 (Eukaliptus-Nejtyczanka) Czempion Ogierów Wielkiej Brytanii w klasie Ridden i Halter

• WAHTA 1991 (Wermut-Warownia) Top Five kasy Czempionatu Polski 1992

• EUTROFIA 1991 (Palas-Euforia) Wiceczempionka Skandynawii Klaczy Młodszych, class Top Five Czempionatu Polski 2005

• WIZYTA 1990 (Wermut-Wiorsta) Czempionka Skandynawii Klaczy Młodszych, Top Five klasy Czempionatu Polski 1991, 1992, 1994, 1998, 1999

• CALISIA 1990 (Eukaliptus-Catalina) II m-ce w klasie Pucharu Narodów, Top Five klasy Czempionatu Polski 1995

• ESTATUA 1989 (Wigor-Estetka) Top Five klasy Czempionatu Polski 1990

• HULANKA 1989 (Eukaliptus-Heraldyka) Wiceczempionka Skandynawii 1993, Top Five klasy Czempionatu Polski 1990, 1993 i 1994

• ELŻUNIA 1988 (Palas-Elleida) Top Five klasy Czempionatu Polski 1993

• NOSTALGIA 1987 (Partner-Nejtyczanka) Top Five klasy Czempionatu Polski 1992

• EUBEA 1984 (Banat-Euforia) Czempionka Skandynawii

• ELLEIDA 1984 (Algomej-Ellonga) Top Five klasy Czempionatu Polski 1984

• EL KISH 1982 (Palas-Eufonia) Czempion Ogierów Finlandii

• ESTETKA 1982 (Palas-Euforia) Top Five klasy Czempionatu Polski 1986

• HERALDYKA 1982 (Palas-Haronia) Top Five klasy Czempionatu Polski 1986

• EJNIA 1980 (Algomej-Euforia) Top Fiveklasy Czempionatu Polski 1985, 1989, 1992, 1994

• ESTYMA 1979 (Algomej-Euforia) Top Five klasy Czempionatu Polski 1980

• BRAMINKA 1979 (Elef-Braga) Top Five klasy Czempionatu Polski 1984

• LEPIANKA 1978 (Czeremosz-Leliwa) Top Five klasy Czempionatu Polski 1983

• CYRENAJKA 1975 (Banat-Cykuta) Top Five klasy Czempionatu Polski 1984

• WIORSTA 1975 (Banat-Wieża) Wiceczempiona Klaczy Pucharu Narodów 1982, Top Five klasy Czempionatu Polski 1981

• EUFORIA 1974 (Bandos-Eufonia) Czempionka Skandynawii/Best in Show,Top Five klasy Czempionatu Polski 1984, 1986, 1987, 1989